Vivika Virve toitumisnõustamine ja bioresonantsteraapia. Tulge nõustamisele!

 

 

Olen nüüd jõudnud oma tegemistes nii kaugele, et olen valmis inimesi nõustamisele võtma. Seda siis nii toitumise teemadel erinevate küsimuste ja muredega, kui ka bioresonants diagnostikasse ning ravile erinevate tervisemuredega.

 

 

 

 

Tule tee tervisekontroll bioresonantsiga ja saa teada oma organismi nõrgad kohad ning lahendused oma murepunktidele. Bioresonants vaatleb kogu organismi tervikuna ning annab ülevaate võimalikest haigustest või nõrkadest kohtadest, mis tähelepanu vajaksid.

Samuti saab välja selgitada bioresonantsi abil meie organismi eripärad ja tundlikkuse erinevate keskkonnamõjutuste või toiduainete suhtes. Paljusid meie hulgast vaevavad erinevad tervisemured, millele ei ole leitud seletust või lahendusi, kuid just bioresonantsi abil on need kõik võimalik tuvastada. Vastavalt avastustele on võimalik ka edaspidi teha bioresonantsravi või suunata Teid edasi vajaliku spetsialisti juurde.

Ära ole teadmatuses oma organismi eripäradest. Tule ja selgita välja, mille poolest on just sinu keha eriline ja kuidas sa seda hoidma peaksid ning millele tähelepanu pöörama. Kuidas oma enesetunnet parandada ning millega oma tervist edendada.

Samuti on võimalik bioresonantsi abil ära testida oma toiduained ja muud tooted, mida igapäevaelus kasutame või tarbime. Nagu näiteks kreemid, šampoonid, jumestustooted, vitamiinid jne.

Kui sa kahtlustad, kas mõni toiduaine, mida sa sööd, sulle hoopis kahjulik võiks olla, kuid sa ei ole päris kindel, siis võta oma toiduaine endaga kaasa ja testime selle kohe kohapeal ära. Tulemuse saab teada hetkega. Testida saab kõike söödavat, joodavat ja peale määritavat. Tegelikult saab isegi ära tesitida oma sigareti, kui oled suitsetaja ja saad hetkega teada, millist mõju see sinu organismile avaldab. ?

Saab testida ka toidulisandid ja näha kas antud toode üldse sinu organismile sobib ja millal ning millises koguses oleks seda kõige tõhusam just sinul tarbida. See omab väga suurt tähtsust ja on väga individuaalne.

Testida saab isegi kristalle (kõik erinevad kivikesed), mida kanname enda küljes ehetena, sellises juhul, kui seal küljes ei ole metalli. Selle kaudu saad teada, kuidas just antud asi sinule isiklikult mõju avaldab. See mõju võib olla positiivne või negatiivne, mõjutades siis vastavalt ka sinu tervist. Kahjuks on nii, et teatud kristallid võivad meile ka hoopis negatiivset mõju avaldada ning arvatava tervenduse asemel hoopis tervist kahjustada.

Me oleme kõik erinevad ja samamoodi avaldavad ka erinevad tooted meile võrreldes teiste inimestega erinevat mõju. Ei ole nii, et üks asi sobib kõigile ja avaldab nii minule, kui kellelegi teisele täpselt samasugust mõju.

Testi võivad tegema tulla kõik, ka lapsed!

Bioresonants on vastunäidustatud ainult eptileptikutele, kuna protsessi käigus liiguvad ekraanil erinevad värvilised täpikesed, mis võivad eptileptikutel esile kutsuda epilepsiahoo!

 

Loe täpsemalt:

Bioresonantsteraapia                    Toitumisnõustamine 

  • Bioresonants diagnostika 125€
  • Bioresonants diagnostika lastele 75€
  • Bioresonants ravikord 30€

 

  • Toitumisnõustaja konsultatsioon 50€
  • Korduv konsultatsioon 35€
  • Menüü koostamine (2 nädalaks) 30€

 

 

Vastuvõtud Tallinna kesklinnas (täpse aadressi teen teatavaks aja broneerimisel).

Tel +372 529 9182
e-post: toitumisnoustajavivika@gmail.com

 

 

Broneeri omale aeg juba täna ja elimineeri oma elust tervist kahjustavad tegurid

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *