Bioresonantsteraapia

 

Bioresonantsteraapia aitab korrigeerida energeetiliselt nõrku organeid ja ennetada võimalike haiguste teket enne, kui haigus hakkab segama tavapärast elurütmi.

 

Tasakaalutute organite võnkesagedus erineb tasakaalus organite võnkesagedusest. Igale kehas toimuvale biokeemilisele reaktsioonile eelneb elektromagnetiline võnge. Taastades tasakaalutute rakkude õiged võnkesagedused, hakkavad paranema iseregulatsiooni protsessid raku tasandil ja korrastub organismi biokeemia. Sellest algab tervenemine.

 

 

Bioresonantsteraapia aitab korrigeerida energeetiliselt nõrku organeid ja ennetada võimalike haiguste teket

 

Teraapia eesmärk on taastada inimese organismi loomulik eneseregulatsioonivõime ning jõuda täieliku tasakaaluni, mis on olemas igas inimeses.

 

Bioresonantsuuringud ja -teraapia on viimasel aastakümnel kiirelt arenenud valdkond, millele on pandud suuri lootusi just organismi nõrkade kohtade määramisel ning võimalike terviseprobleemide varajasel avastamisel.

 

 

Bioresonantsuuringu abil saab juba varakult avastada energiataseme muutused organismis ning ennetada organismi nõrgenemist ja võimalike haiguste süvenemist. Tervisehäirete uurimine bioresonantsuuringu meetodil põhineb inimkeha rakkudele iseloomuliku võnkesageduse ja haigusseisundite uurimisel saadud andmebaasi võrdlusel.

 

Bioresonantsteraapia aitab korrigeerida energeetiliselt nõrku organeid ja ennetada võimalike haiguste teket enne, kui haigus hakkab segama tavapärast elurütmi.

 

 

 

Meetod on ohutu ka rasedatele ja lastele ning sellega ei kaasne tervisele kahjulikku kiiritust (infrapuna, röntgen, ultraheli, vms).

 

Sobiva teraapia abil saab toetada organismi loomulikku taastumist, et viia organism tagasi normaalsesse olekusse. Väga paljude tervisehäirete algpõhjuseks on meie organismis parasiteeruvad mikroorganismid – seened, algloomad, amööbid, bakterid, viirused, rääkimata sooleparasiitidest. Bioresonantsuuringu abil on võimalik üles leida ja määratleda mitmeid sadu erinevaid parasiite.

 

Bioresonantsteraapia eesmärk on leida patoloogilised võnkumised organismis ning anda tervendava sagedusega impulss, mis toetab keha eneseregulatsiooni tervenemise suunas. Bioresonants seadme analüüsisagedus on 30-100 GHz, mis on inimkeha rakkudele iseloomulik võnkesagedus.

 

Dignostika

 

Bioresonantsdiagnostika käigus saate 1-2 tunniga põhjaliku ülevaate oma tervislikust seisukorrast. Uuringu käigus saate väljaprinditud tulemused ja põhjaliku konsultatsiooni organite seisukorrast, võimalike haiguskollete esinemisest või tekkimisest ning haiguste omavahelistest seostest. Selle meetodi abil on võimalik määrata probleeme ilma keeruliste ja kallite uuringuteta ning protseduur on kiire ja valutu.

 

Ühe protseduuri käigus on võimalik uurida kogu keha ning leida haiguste põhjustajad. Sobiva teraapia abil saab toetada organismi loomulikku taastumist, et viia organism tagasi normaalsesse olekusse.

 

Bioresonantsaparaadi abil saate kindlaks määrata ka selle, kas  näiteks kasutatavad toidulisandid, kreemid, šampoonid jms sobivad konkreetselt Teie organismile (võib katsetada kuni 50 toodet), näiteks on selgusnud tõsiasi, et DIOR kreemid väga paljudele ei sobi (sisaldavad hulganiselt mitte-sobilikke keemilisi ühendeid).

Diagnostikaks ja teraapiaks kasutatakse seadet SENSITIV IMAGO 530, mis on kokku pandud vastavuses EU kvaliteedistandartitega ning omab EU sertifikaati.

Sensitiv Imago seadmeid kasutatakse laialdaselt kogu maailmas erakliinikutes, tervisekeskustes, ilusalongides, spades. Samuti paljude tervisearendajate nagu naturopaatite, homeöpaatide, toitumisnõustajate ning teiste sarnaste spetsialistide poolt.

https://sensitive-imago.com

Sertifikaadid

https://sensitive-imago.com/en/news/new-equipment